Hotel Restauracja LORD to miejsce, które idealnie nadaje się na okolicznościowe imprezy rodzinne, chrzciny, komunie, urodziny i różnego rodzaju spotkania w gronie najbliższych osób.

Zapewniamy pełną obsługę imprez wewnątrz lokalu, jak i w plenerze z dodatkowymi atrakcjami. Przygotujemy dla Państwa wybrany wystrój sali, kolorystykę oraz zadbamy o każdy szczegół oraz motyw przewodni spotkania.

Do Państwa dyspozycji pozostaje piękny, bajkowy ogród, wspaniały na spacery bądź sesje zdjęciowe.
Wykwintne menu kuchni polskiej i europejskiej przygotowane przez naszych kucharzy wraz z profesjonalną obsługą to nasze największe atuty.

Z przyjemnością zaproponujemy oferty dodatkowej tj czekoladowa kaskadowa fontanna dwu-smakowa/ prosię pieczone/stół wiejski/grill, które z pewnością ubarwi Państwa spotkanie.

Poniżej przestawiamy przykładowe oferty Komunia / Chrzciny

Chcesz zorganizować urodziny/ spotkanie rodzinne ??
Napisz do nas a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę
To Ty wybierasz, czy będzie to całonocne spotkanie z zabawą taneczną, kilkugodzinne spotkanie w dobrym towarzystwie, czy może wytworny obiad z deserem.

Oferta

« »
W naszej restauracji mogą państwo zorganizować chrzciny. Klimatyzowana sala restauracyjna oraz bogate menu obejmujące tradycyjną kuchnię polską, regionalną oraz dania wykwintnej kuchni europejskiej w przystępnych cenach, z pewnością zaspokoi Państwa wszelkie oczekiwania. W okresie wiosenno-letnim, do dyspozycji gości oddany jest taras wraz z ogródkiem letnim z przepięknymi podświetlanymi ...
Pierwsza Komunia Święta - to jedno z najważniejszych, bardzo uroczyście obchodzonych w gronie rodzinnym, wydarzeń w życiu Państwa dziecka. Personel Hotelu - Restauracji Lord dołoży wszelkich starań, aby pobyt u nas, kojarzył się Państwu z niepowtarzalnym charakterem i gościnnością, harmonijnym spokojem i urokiem. Wykorzystajcie Państwo uroki pięknej majowej pogody i zorganizujcie komunię w ...

Kontakt

Hotel Restauracja Lord
ul.Łąkowa 6 (Gdańska)
73-110 Stargard

rezerwacje@lord-hotel.pl
wesele@lord-hotel.pl

RECEPCJA tel. 91 851-15-54
ORGANIZACJA IMPREZ kom. 503-072-784

Szybki kontakt

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

© 2010 - 2021 Hotel Restauracja Lord - All rights reserved.