Wesele

Odsłony: 79779

Serdecznie zapraszamy Państwa Młodych wraz z Rodzicami do organizacji wyjątkowej uroczystości przyjęcia weselnego w naszej restauracji.

Dzień, w którym odbywa się przyjęcie weselne jest dla Młodej Pary jednym z najważniejszych dni w życiu.
Przygotowanie tak ważnej imprezy wymaga perfekcyjnej organizacji oraz zachowania niezwykłej staranności.
Dołożymy wszelkich starań, aby podczas przyjęcia weselnego każdy z Państwa Gości czuł się wyjątkowo oraz
wspominał Państwa wesele przez długie lata.
25 letnie doświadczanie, profesjonalizm, kreatywność i elastyczność obsługi oraz bogate wyposażenie restauracji pozwala nam na przygotowanie Państwa przyjęcia w sposób niepowtarzalny.

Decydując się na zorganizowanie swojego przyjęcia weselnego w Hotelu Lord w cenie kart menu otrzymują Państwo:

Przedstawiamy Państwu Sale weselne :

 

Sala krysztalowa

 

Elegancka sala wypełniona przepiękną aranżacją kryształowych żyrandoli oraz kryształowych prawie wszystkich dodatków dekoracyjnych. Klimatyzowana z dużym parkietem dla Waszych gości,v przeznaczona do 100 osób. Posiada bajkowy ogród z podświetlanymi kaskadami wodnymi i wodną fontanną, spełniający  znakomite warunki do zorganizowania przyjęcia czy sesji plenerowej. Układ stołów biesiadnych wyznacza wspaniały klimat weselny, znajduję się również
bar, który przyszła Para Młoda może wypełnić przeróżnymi alkoholami i poczęstunkiem dla swoich gości.

 

Sala diamentowa

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronne wnętrze w nowoczesnej aranżacji, w której możemy pomieścić do 200 gości. Sala klimatyzowana z aranżacją stołów okrągłych (dla max 10 os.) Wybór kolorystyki i aranżacji z dostępnych u nas zależy od Państwa , dodatkowo sala jest z możliwością przyciemniania i zmiennej kolorystyki ledowej. Posiada romantyczny ogród wraz z tarasem, świetlnymi altanami ogrodowymi pełniące wspaniałe miejsce na sesje zdjęciowe a także podświetlane oczka i kaskady wodne. Na Sali znajduję się również projektor do wyświetlania przygotowanej przez Państwa prezentacji Waszych zdjęć, filmów do podziękowań.

Przygotowaliśmy dla Państwa sześć przykładowych weselnych kart menu.
Ceny zaczynają się już od 150zł od osoby.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia Sali Kryształowej i Diamentowej w dogodnym dla Państwa terminie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
W celu spotkania zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Kierownikiem tel. 503-072-784 a także odpisujemy drogą e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Galerie

sex